Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
8:00 - 16:00
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Hořáky Paella PROFESSIONAL
Slide
Slide
Slide

Hořáky Paella PROFESSIONAL

Historie Flames VLC sahá až do 70. let minulého století kdy zakladatel firmy Francisco Beltran Segarra navrhl první oficiálně schválené plynové hořáky ve Španělsku. 

Sortiment společnosti je zaměřen na různá odvětví, jako je domácnost a zahrada, hotely, restaurace a stravování, řemeslný průmysl a velké kulinářské akce. 

Vášeň Flames VLC pro potravinovou kulturu jí poskytuje bohaté znalosti v mnoha různých odvětvích, do kterých je schopna přizpůsobit své produkty, jako je výroba piva, destilace destilátů, aromatických esencí, medu, vaření povidel, džemu atd..

Inovace představují jednu z hlavních výzev společnosti, což dokazují jedinečné hořáky řady O a M s výkonem 30-100 kw.

Charakteristickými rysy společnosti jsou bezesporu kvalita produktů, rychlý a efektivní servis, individuální poradenství a neustálá inovace, vývoj nových a diferencovaných produktů.

Není proto žádným překvapením, že společnost přijala závazek „360º Made in Spain“: Flames VLC zaručuje, že všechny jeho hořáky jsou plně vyráběny ve svých zařízeních v Alginetu ve Valencii (Španělsko). Není dováženo žádné příslušenství a celý výrobní proces, od prvního kusu až po provozní zkušební fázi podléhají nejpřísnější kontrole.

Flames VLC je společnost s celoživotními zkušenostmi věnovanými tomuto sektoru. Vyznačuje se třemi principy: inovace, vysoce kvalitní a maximální výkon. Je zavázána k okamžitému dodání jakéhokoliv produktu, rychlé opravy nebo úpravy, osobnímu poradenství a přizpůsobení se poptávce.

 

Kontakty
Logo
DSGmarket.cz
8:00 - 16:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.